facebook youtube twitter

درباره ما

پلتفرم ورکچ یک پلتفرم همه جانبه و بی نظیر و برای اولین بار در سطح جهانی می باشد که به عنوان یک وب سایت تمام بخش های کاریابی اعم از آگهی های استخدامی ، پروژه یابی ، روزمه سازی ، پرسش و پاسخ و پرداخت امن را به سیستم خود افزوده تا کاربران بتوانند به صورت جامع به شغل رویایی خود برسند .
ما یک بازار کار آنلاین نیستیم. در واقع ما یک کارخانه آنلاین هستیم که با فراهم کردن ابزار مناسب برای انسانهای با انگیزه، کمک می کنیم تا جهان به مکان بهتری برای زندگی تبدیل شود.
ما باور داریم کارآفرینان، فریلنسرها/کارمندان موفق می توانند دنیای بهتری را برای همه ما خلق کنند.
ما باور داریم که شما را به شغل مورد علاقه خودتان در بخش های فریلنسری و استخدامی راهنمایی میکنیم و شغل رویایی شما را تحقق می بخشیم.
هدف ما جهانی شدن است و برای رسیدن به این هدف گام بر میداریم و تلاش می کنیم. ورکچ یک پلتفرم نیست، ورکچ یک سبک زندگیست. سبک زندگی برای فریلنسرها، کارآفرینان و کارمندان ما.
ما برای همه امکاناتی را فراهم می آوریم تا بتوانند با اطمینان و بدون حضور فیزیکی با یکدیگر کار کنند، پروژه ها را انجام دهند، محصولات جدید خلق کنند، و یا کیفیت محصولات فعلی را بهبود بخشند. ما کمک می کنیم بهره وری افزایش یابد و ساعات مفید کاری بیشتر شود.
ما کمک می کنیم از وقت خود بهتر استفاده کنید و درآمد بیشتری کسب کنید. همینطور با کم کردن رفت و آمدهای غیر ضروری، به بهبود محیط زیست کمک می کنیم.
در این چند سال توانستیم به رونق و اشتغال فریلنسرها و کارآفرینان در شهرهای کوچک تر نیز کمک کنیم، تا جایی که توانستیم تا حدودی جلوی مهاجرت های غیر ضروری نیروهای متخصص به شهرهای بزرگ را بگیریم.
باید اعلام کنیم که ما همه این اتفاقات خوب را مدیون اعتماد و پیگیری کاربرانمان هستیم، کاربرانی که از ورکچ استفاده می کنند، کاربرانی که هر روز پیشنهادها و نظرات خود را برای بهتر شدن این پلتفرم برایمان ارسال می کنند، و کاربرانی که ما را از خود می دانند و با ما همراه هستند.
اگر افرادی را می شناسید که به خدمات ورکچ نیاز دارند، همین امروز آنها را به ورکچ دعوت کنید.

تنظیمات ظاهری
رنگ بندی صفحه